ГОРЕЩО
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ГОРЕЩО В ПИК: Коледната ваканция на депутатите увисна на косъм заради ППДБ
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията установи и наказа дрифтъра, който изправи косите на жителите на пловдивския квартал "Коматево" преди няколко дни.
препоръчано
Става въпрос за украински гражданин. Униформените са му съставили акт. Шофьорът трябва да плати 3000 лв. глоба, като книжката му е отнета за година. Вероятно наказаният водач ще обжалва.
В случая, обаче, подвизите му на пътя са заснети, а в социалните мрежи беше разпространен и клип, на който се вижда, че шофьорът върти гуми и дрифти на кръстовище на Коматевско шосе, на метри от базата на Ботев в квартала.
Заснето е и как на косъм не предизвика тежка катастрофа, дрифтейки докато преминават коли.
свързани новини
Дрифтаджия помете паркирани коли и избяга
20766
на 09.12.2024
Нагъл дрифтаджия от Сливен отнесе 3 бона глоба
8855
на 15.12.2022
Пребиха и ограбиха млад мъж в Русе
4295
преди 34 минути
Нападение край болницата в Хасково: Задържаха мъж за кражба на златен синджир
4842
преди 54 минути
Пиян като талпа скри шапката на ченгетата в Асеновград
7220
преди 1 часа


