ГОРЕЩО
ПОЛИТИЧЕСКИ ЛАСТИК! Конституционалист ФИКСИРА изборите към втората половина на април
Йотова с първа изява като президент - утре съобщава пълния график за срещите с кандидат-премиерите
Проф. Михаил Константинов направи НА ПУХ И ПРАХ Радев: Оставка се подава само в извънредни обстоятелства - 121 депутатски места за президентската партия са мечти без основание
Bloomberg ЕКСКЛУЗИВНО: Фондове като Gemcorp Capital на българина Атанас Бостанджиев набират милиарди за нови стратегии в частния кредит през 2026 г. (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Николай Дренчев, скандално изгонен от партията на Кузман Илиев: Той е като късния Костадин Костадинов - нарцисизмът му избуя за месеци до степен да разруши политическата си сила
ЧАС ПИК
Над 120 хил. души са напуснали своите домове в Йемен, заради бомбардировките
2193
на 14.04.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Над 120 хиляди души са напуснали своите домове в Йемен, заради въздушните бомбардировки на водената от Саудитска Арабия арабска коалиция, съобщават от Агенцията на ООН за координиране на хуманитарните въпроси, предаде ТАСС, цитирана от Фокус.
„Хуманитарните партньори съобщават, че над 120 000 души са станали преселници от началото на въздушните удари на 26 март“, се казва в ежедневен доклад на агенцията. От него става ясно, че най-голям брой принудително напуснали родните си места хора – почти 60 000 души – е регистриран в провинция Хаджа.
препоръчано
Седем души убити при въздушни удари в Йемен
7613
на 01.06.2013
20 души са загинали при въздушни удари в Йемен
7033
на 26.03.2015


