ГОРЕЩО
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО)
ЧУДО НЕВИЖДАНО: Божигол се отказа от малките котета - има си сериозна приятелка
Експерт по Близкия изток каза какво следва за България след нотата на Иран
Животът днес
Над 126 хил. безплатни винетки за хора с увреждания изтичат в първите месеци на 2024 г.
14864
на 25.12.2023
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Над 126 хил. безплатни винетки за хора с увреждания изтичат в първите месеци на 2024 г., съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура".
препоръчано
Общият брой на безплатните винетки, предоставени на хора с увреждания е над 212 хиляди броя на стойност 18,5 млн. лв.
Право на безплатна е-винетка имат лица с 50 на сто и над 50 на сто намалена работоспособност. Ползватели са и семействата, които отглеждат деца с трайни увреждания.
Препоръчително е заявленията за подновяването на безплатните винетки да бъдат подавани, когато наближи крайната дата на валидността им. Социалните служби обработват документите в 7-дневен срок.
Хора с увреждания протестираха в София за по-високи пенсии
14278
на 02.12.2023


