ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
Божанков се ожали: ПП не ме искат в листите!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
15 204 са официално потвърдените нови случаи на заразяване с коронавирусната инфекция в Италия за последното денонощие. Това съобщи RT, като се позовава на информация на Rai News, които цитиратн Министерството на змдравеопазването на стараната.
препоръчано
Според информацията, от началото на пандемията в Италия заразените са вече 2 501 147 души.
Посочва се още, че от усложнения, предизвикани от китайския вирус през денонощието са починали 467 души. Общият брой починали в Италия е достигнал 86 889 души.
свързани новини
Италия ще съди АстраЗенека и Пфайзер за забавянето на доставките
7041
на 25.01.2021
Превод и редакция: ПИК
Италия удължава настоящия локдаун до 5 март
11122
на 16.01.2021


