BG EN

Над 16 милиона SMS-а с пожелание за "Весела Коледа" са изпратили българите

ТОП НОВИНАТА

Над 16 милиона SMS-а с пожелание за "Весела Коледа" са изпратили българите

4101
на 26.12.2012
Над 16 милиона SMS-а с пожелание за Весела Коледа са изпратили българите
Автор:   Иван Атанасов
Повече от 16 милиона кратки текстови съобщения са изпратили абонатите на трите мобилни оператора, за да поздравят близките си за Рождество Христово Около 6 400 000 от тях са изпратили клиентите на "М-Тел", съобщиха от пресцентъра на оператора. Повече от 200 000 от есемесите са през електронната страница на телекома. От 22.00 часа на 24 декември до 11.00 часа на 26 декември абонатите на "Глобул" са изпратили над 6 008 000 кратки текстови съобщения, съобщиха от компанията. Те са с 15 процента повече от поздравленията с есемеси за Коледните празници през 2011 година. От 22.00 часа на 24 декември до 11.00 часа на 26 декември в мрежата на "Виваком" са изпратени над 4 млн. есемеси, информират от мобилния оператор.
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 147
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК