ГОРЕЩО
Иван Тиков е новият президент на Българската федерация по тенис, а Стефан Цветков остава почетен президент и член на УС
ЕТО КОГА! Йотова започва консултациите за служебен премиер
Андрей Новаков с АРГУМЕНТ защо трябва да сме в Съвета за мир: Четири пъти в годината българският премиер ще сяда на една маса с президента на САЩ
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
Американски конгресмен дойде на крака в офиса на Борисов - ето какви теми обсъдиха
Животът днес
Над 184 000 лева събра кампанията "За героите в бяло" за по-малко от месец
9343
на 21.04.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
За по-малко от месец кампанията на Българския лекарски съюз "За героите в бяло" е събрала над 184 000 лева и много материални дарения от защитни облекла и маски, дезинфектанти, ръкавици и други медицински консумативи.
препоръчано
Лице на кампанията е футболистът Димитър Бербатов.
Даренията се разпределят периодично в болниците в цялата страна. Със средства от кампанията се осигуряват и пакети с храна за лекарите, които работят с пациенти с Covid-19 или са поставени под карантина.
свързани новини
Димитър Бербатов направи дарение за лекарите
44621
на 23.03.2020
БРАВО: Второкласници дариха ларингоскоп на болницата в Добрич
19274
на 15.04.2020
Кампанията продължава.
Подробности как да станем дарители може да се намери на официалната страница на Лекарския съюз.


