ГОРЕЩО
ПРАВО В ОЧИТЕ! Министър Еконт съсипа окончателно пощите, слугинчето на Доган и моментен галеник на ППДБ сега замита
ГОРЕЩО В ПИК! Вътрешният министър Емил Дечев едва завършил - изложил се на изпита по наказателно право (ДОКУМЕНТИ)
Румен Петков за БЕЗКОНТРОЛНАТА СЕЧ на Дечев: Такъв погром в МВР не е имало от времето на Цветан Цветанов
ГОРЕЩО В ПИК! Делян Пеевски: Ако служебното правителство няма воля, ние ще внесем предложението за увеличение на заплатите за работещите в “Български пощи”
САМО В ПИК! Георги Марков: Швабите избраха турчин за премиер! Хелмут Кол се е обърнал в гроба!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Над 2 300 души се включиха в демонстрация срещу расизма и радикалните течения, която се проведе в Далас, Тексас, съобщава телевизионният канал CBS Local, като се позовава на информация от местната полиция.
препоръчано
За охраната на демонстрацията бяха привлечени допълнителни полицейски сили, заради очаквани сблъсъци между демонстранти и техни противници.
Повод за организирането на демонстрацията станаха последните сблъсъци в Шарлотсвил.
Арести! Полицията задържа трима души във връзка с безредиците в Шарлотсвил
5970
на 13.08.2017
Ранените при врязването на автомобила в Шарлотсвил са най-малко дванадесет души
11335
на 12.08.2017
Доналд Тръмп за насилието в Шарлътсвил: И двете страни имат вина
9092
на 16.08.2017
ФБР откри разследване на сблъсъците в Шарлътсвил
9181
на 13.08.2017
Тръмп обвини и двете страни за насилието в Шарлътсвил
13271
на 13.08.2017


