BG EN

Над 200 свободни работни места в Хасково тази седмица

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Над 200 свободни работни места в Хасково тази седмица

6436
на 14.05.2015
Над 200 свободни работни места в Хасково тази седмица
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

205 свободни работни места обявява Бюрото по труда в Хасково в седмичната си справка. Най-търсени са машинните оператори - вакантните места за тях са 45, 15 от които в текстилната промишленост. Следват 18 незаети позиции за шивачи на горно облекло и 15 - за сервитьори.

препоръчано

Работодателите търсят да назначат и камериерки, работници за спомагателни  шивашки дейности и шофьори на тежкотоварни автомобили за международни превози.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
ново
Днес: 111
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК