ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Прокуратурата с нови разкрития - ето какво се е случило в хижата "Петрохан"
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Андрей Гюров арогантен, не иска Йотова да му се бърка с министрите: "Те са моя отговорност!" Кандидатът за служебен премиер увърта за Бойко Рашков (ВИДЕО)
Николета Лозанова със сърцераздирателен пост за Боби Михайлов: Днес празнуваме теб, най-добрия дядо. Бори се. Чакаме те у дома
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Йотова връчи мандата на Гюров, ето какво поиска той
ЧЕЛЕН СБЛЪСЪК! Тошко Йорданов занули Божидар Божанов: Ти и цялата ти клика сте педерасти и подкрепяте педофилите (ВИДЕО)
Азия
Над 3 400 души приети в болници през последната седмица заради високите температури в Япония
4890
на 03.07.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Япония заради високите температури в рамките на последната седмица, в болници са били приети над 3 400 души, а трима са починали, съобщават от Главното пожарно управление на Япония, цитирани от ТАСС.
препоръчано
Уточнява се, че в периода между 25 юни и 2 юли в страната са били хоспитализирани 3 473-ма души. Това е с 5,2 пъти повече в сравнение с предната седмица.
Температурите в страната са били над 30 градуса.
Превод и редакция: ПИК
32 души са починали за седмица от аномалните горещини в Япония
5030
на 11.08.2015


