ГОРЕЩО
ЦИК излезе с първи официални резултати
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! "Галъп" при 100% паралелно преброяване: Пет партии в парламента - ПБ -44,3%, ГЕРБ - 13,7%, ППДБ, 11,6%, ДПС - 7,7%, "Възраждане" - 4,9%
"Маркет линкс" при 100% паралелно преброяване: "Възраждане" изпада от парламента, ППДБ изпреварват ГЕРБ (ГРАФИКА)
ЛЮБОПИТНО! Радев взел най-много гласове от ППДБ, а най-малко от ДПС (ГРАФИКА)
Антон Кутев обяви Радев за най-логичния избор за премиер
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Над четири милиона души от цял свят се очаква да посетят изложбата "Епопея на тракийските царе – археологически открития в България" в Музея "Лувър" в Париж. Това коментираха премиерът Бойко Борисов и вицепремиерът Румяна Бъчварова на днешното правителствено заседание, след като вчера участваха в откриването на експозицията в Париж.
препоръчано
Премиерът Борисов посочи, че отварянето на "Лувър"-а за изложбата, осъществените срещи на най-високо политическо равнище и огромният интерес от френски компании за инвестиране у нас показват изключително големия авторитет, с който се ползва в момента българското правителство. Очаквайте подробности.


