BG EN

Над 4,6 млн. лв. са осигурени за справяне с болестта „син език”

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Над 4,6 млн. лв. са осигурени за справяне с болестта „син език”

2554
на 04.02.2015
Над 4,6 млн. лв. са осигурени за справяне с болестта „син език”
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Правителството одобри допълнителни разходи в размер на 4 625 000 лв. по бюджета на Министерството на земеделието и храните за 2015 г. за ограничаване и ликвидиране на болестта син език, чрез закупуване на инактивирана ваксина серотип – 4.

препоръчано

С цел ограничаване и ликвидиране на заболяването, предотвратяване на по-нататъшните загуби на собствениците на животни и премахването на ограниченията за търговия с преживни животни с държави-членки на ЕС и трети страни, е необходимо през пролетта на 2015 г. да бъде извършена ваксинация срещу син език на овцете и говедата на цялата територия на страната.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 105
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК