ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Над 53 000 бразилски фенове освиркваха своите национали на първия мач на реновирания стадион "Минейрао" в Бело Оризонте. "Селесао" направи 2:2 с Чили в контролна среща , а привържениците останаха крайно недоволни и разочаровани от представянето на избраниците на селекционера Луис Фелипе Сколари.
Срещата бе последната проверка за Бразилия преди избирането на състава за Купата на Конфедерациите, която ще се проведе в Бразилия през юни.
Гонсалес изведе гостите напред в осмата минута, преди Бразилия да стигне до пълен обрат с голове на Ревер и Неймар. В 63-та минута обаче Чили стигна до равенството с попадение на Варгас.
"Един ден те освиркват, на следващия те боготворят - така е във футбола", заключи философски звездата на Бразилия Неймар, който отнесе най-много критики за представянето си.


