ГОРЕЩО
Италианският „Република“ гърми: Олигархът Божков е притежавал незаконно 300 древноримски артефакти
Радев обяви: Връчва първия мандат след Нова година
ПЪЛНА ИЗЛАГАЦИЯ! Костадинов и Пейков пак събраха погледите в пленарна зала - Рая Назарян прекъсна заседанието заради крясъци и обиди (ВИДЕО)
ДЪНОТО! Хора на "Правосъдие за всеки” и на БОЕЦ се млатят помежду си на мижавия протест пред Съдебната палата (ВИДЕО)
ТЪНКИ СМЕТКИ! Ето ги плановете на Радев за бъдещата му партия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Броят на служители на полицията, ранени по време на безредиците в столицата на Еквадор се увеличи до 83 души, предаде агенция Xinhua, позовавайки се на местните власти.
препоръчано
Полицейски генерал Патрицио Пазмино съобщава,че на осем от служителите на реда са били нанесени тежки телесни повреди, а други двама са в критично състояние.
Столицата Кито през последните дни се е превърнала в арена на протести срещу плановете на властите за промени в конституцията, които да позволят на президента Рафаел Кореа да се кандидатира за четвърти мандат през 2017 година.
Национална стачка е блокирала Еквадор
2568
на 15.08.2015


