ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК! Още един ключов кадър на ГЕРБ се оттегля от поста?
ЩЕ СА РАЗТУРИ ЛИ ЖЪЛТОПАВЕТНАТА ГЛУТНИЦА: Мирчев и Божанов с УЛТИМАТУМ към ПП
ГОРЕЩО В ПИК! Борисов звънял лично, за да разубеждава Живко Тодоров - кметът на Стара Загора непреклонен, остава член на партията
ТОВА СА ТЕ! ЦИК обяви имената на 240-те депутати в 52-то Народно събрание (ПЪЛЕН СПИСЪК)
Предложиха на Радев да направи министерство, което ще спаси България от изчезване
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Синдикатът на служителите в затворите поиска нова среща с правосъдния министър Цецка Цачева. Поводът и този път е бюджетът за следващата година, става ясно от писмо на синдиката до правосъдния министър, предоставено на медиите.
препоръчано
От синдиката искат да разберат колко са реализираните икономии през тази година, рисковете от инциденти и опасност по отношение на личната сигурност и безопасност на служителите, както и заплаха за вътрешната сигурност на контролираните обекти.
Униформените смятат, че са нужни трайни и удачни решения, съобразно стандарти за подобряване и обезпечаване на охраната в затворите. Не на последно място остава и искането за адекватно увеличение на заплатите.
НОВИ РАЗКРИТИЯ: Първите депутатски списъци на ДБ - одобрявани лично от лама Калушев
105124
преди 14 минути
ПЪРВО В ПИК! Още един ключов кадър на ГЕРБ се оттегля от поста?
313146
преди 1 часа
ЩЕ СА РАЗТУРИ ЛИ ЖЪЛТОПАВЕТНАТА ГЛУТНИЦА: Мирчев и Божанов с УЛТИМАТУМ към ПП
207854
преди 2 часа


