ГОРЕЩО
КОННИК НА АПОКАЛИПСИСА: Нова брадва за столичния градски транспорт от Васил Терзиев
Теди Еврото е срам за България, Лора Крумова - за журналистиката
Острие на ГЕРБ срина ППДБ: Вие сте шарлатани, които няма да направите честни избори. Министър Шарков се е срещал с арестувания и осъждан Цицелков (ВИДЕО)
ТОТАЛЕН ШОК! Заплахата срещу опозорената Теодора Георгиева - пълен фарс! Любимката на Пепи Еврото станала жертва на "ало измама" - дала личните си данни на мним служител на Международния съд
Бизнес ортаци, назначени от Андрей Гюров, ще работят на държавна заплата за "честни избори". Питат служебния премиер кой му ги е предложил
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
37-годишен мъж от Айтос е задигнал "Тойота Аурис", с бургаска регистрация, собственост на 51-годишна айтозлийка, съобщиха от полицията.
препоръчано
Колата била открадната от айтоската улица "Неофит Рилски", където била спряна за престой с работещ двигател. След проведените незабавни заградителни мероприятия тойотата е спряна на изхода на града - на КПП-Орловец.
Полицаите установили, че крадецът е употребил амфетамин и метаамфетамин.
Водачът е задържан за срок до 24 часа, като за шофирането след употреба на наркотици е образувано бързо производство, а за противозаконното отнемане на МПС – досъдебно производство.
свързани новини
Синът на млечен бос задържан да шофира надрусан
69107
на 27.03.2021
Гонка в Средец с надрусан шофьор, ударил и патрулката
8621
на 22.03.2021
Задържаха мъж с отнета книжка да управлява кола в Перник
2304
преди 29 минути
Разбиха престъпна група за разпространение на наркотици
4136
преди 1 часа
СИСТЕМЕН ТОРМОЗ: Мъж заплаши 76-годишния си баща с убийство
7640
преди 2 часа


