ГОРЕЩО
Ясно е кога ще е делото за оставката на Радев в Конституционния съд
Слави Трифонов ЗАКОВА Терзиев: Не му е работа на кмета да обяснява кой е мафиот и кой не е, да си чисти улиците и да си оправи движението (ВИДЕО)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
Николай Попов позна: Експертът по делото “Сияна” Станимир Карапетков позорно избяга от съда
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
25-годишен моторист направо втрещи униформени от пловдивската полиция. Около 15.30 завчера той бил спрян на ул. „Ягодовско шосе“ в града под тепетата, управлявайки мотоциклет „Ямаха“.
препоръчано
От полицията съобщиха за "Марица", че направеният му тест с драг чек отчел положителни стойности за амфетамин, метаамфетамин, канабис и кокаин.
Коктейлът от наркотици спечелил на моториста светкавичен арест. Той е задържан за 24 часа, а по случая е образувано бързо производство.
Предстои съдът да определи наказанието му.
Надрусан моторист падна от мотор на кръстовище в Пловдив
12220
на 18.07.2018
Надрусан моторист без книжка уби възрастен мъж на пътя
10581
на 25.06.2018


