Назон вкара дебютния си гол в турската Сюперлига

7426
на 20.02.2024

Бившият голмайстор на ЦСКА Дюкенс Назон вкара дебютния си гол в турската Сюперлига.

Хаитянинът се отпуши във втория си мач в Турция при победата на своя Кайзериспор с 3:2 като гост на Истанбул Башакшехир в мач от 26-ия кръг.

Той отбеляза попадение още в 9 минута на стадион "Башакшехир Фатих Терим" в Истанбул след асистенция на Лионел Кароле.

В 15 минута Кайзериспор поведе още по-убедително след гол на Али Карими. Дениз Турук върна гол в полза на Башакшехир. В 84 минута Аилтон Боа Морте вкара трети гол за Кайзериспор след пас на Рамазан Дживелек, който в 73 мин. замени Дюкенс Назон. До края на мача Истанбул вкара втори гол чрез Хамза Гюрелер.

Кайзериспор има 32 точки и вече е на 11-о място във временното класиране, а Истанбул е 9-и с точка повече, предаде "Труд".

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за вторник - Везните да не предприемат пътувания, Стрелците подложени на огромно напрежение САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за вторник - Везните да не предприемат пътувания, Стрелците подложени на огромно напрежение
ПЪРВО В ПИК! Борисов представя управленската програма на ГЕРБ (НА ЖИВО) ПЪРВО В ПИК! Борисов представя управленската програма на ГЕРБ (НА ЖИВО)