BG EN

Най-голямата опозиционна партия в Турция обмисля да напусне парламента

Балкани

Най-голямата опозиционна партия в Турция обмисля да напусне парламента

7498
на 19.04.2017
Най-голямата опозиционна партия в Турция обмисля да напусне парламента
Автор:   ПИК

Референдумът трябва да се проведе отново, легитимността му е под въпрос, твърди РНП

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-голямата опозиционна партия в Турция обмисля да напусне парламента в Анкара в знак на протест срещу нередностите, регистрирани в деня на референдума за конституционни промени, съобщи „Ройтерс”, цитирана от „Фокус”.

препоръчано

 
„Не признаваме резултатите от референдума. Не бива да има съмнение, че ще упражним всичките си демократични права срещу тях“, подчерта говорителят на Републиканска народна партия (РНП) Селин Сайек Боке.

Съгласно думите й, допитването трябва да бъде проведено отново, защото легитимността му е под въпрос, както в Турция, така и в международен план.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК