ГОРЕЩО
Контрера с тежки думи след консултациите при Йотова: Намираме се в конституционна каша
Марко Рубио с предупреждение: САЩ не изключва да проведе военна операция срещу Иран
Проф. Николай Габровски бие тревога: Трябва да имаме поне 65 000 медицински сестри, а имаме 22 000 - три пъти недостиг
МИСТЕРИЯТА Е РАЗБУЛЕНА! Стана ясно какво е и как действа супер секретното оръжие на Тръмп
Осветлиха поредното лицемерие на ППДБ, този път е свързано с Изборния кодекс
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Египтянката Аман Ахмед аб Ел Ати, която дълго време бе най-дебелата жена на света, почина в Обединените арабски емирства. Това съобщава вестник Khaleej Times, позовавайки се на болницата, в която Ел Ати бе настанена за лечение.
препоръчано
Тя почина в понеделник, 25 септември 2017 година, в 04:35 часа заради шок на тънките черва и чернодробна недостатъчност, се казва в съобщението.
През февруари египтянката бе приета в индийската болница, където да лекува своето затлъстяване. В онзи момент тя тежеше 495 килограма. В началото Аман Ахмед аб Ел Ати бе оперирана. Тя успя да свали над 200 килограма и престана да бъде най-дебелата жена в света.
Най-малко четирима души загинаха при наводнения в Тунис
5258
на 20.01.2026
Тръмп предложи да посредничи в спора между Египет и Етиопия за водите на Нил
9696
на 17.01.2026
Египет откри нови находища на петрол и газ
14807
на 16.01.2026
Лодка се обърна в Нигерия, има много удавени
7216
на 05.01.2026


