ГОРЕЩО
НА ИЗПРОВОДЯК: След екскурзионното в Щатите Дечев и Кандев "кацнаха" в Чеканчево: Узо-музо и... това-онова
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова с експертен коментар: Първите крачки на новите управляващи са полезни (ВИДЕО)
САМО В ПИК ТV! Даниела Везиева с екшън коментар за мерките срещу високите цени на "Прогресивна България": Очакваме нормалност и предвидимост, умори ни влизането от шок в шок (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Татяна Буруджиева: Хората са успокоени и очакват добри резултати от правителството - ППДБ с толкова кадрови грешки е недопустимо да казват кое е добро и кое - не (ВИДЕО)
ВИСОКИТЕ ЦЕНИ НА ГОРИВАТА! Смешните 20 евро компенсация на Гюров отиват в историята
Африка
Най-малко 10 души са загинали при сблъсъци между индианци от племето Мискито и местни заселници в Никарагуа
17225
на 18.09.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-малко 10 души са загинали при сблъсъци между индианци от племето Мискито и местни заселници в Никарагуа през последният месец, съобщава ABC News, цитирана от Фокус.
препоръчано
Сблъсъците са причинени от спорове за земя. Индианците са се въоръжили и са се опитали да прогонят заселниците, заели част от тропическата гора по атлантическото крайбрежие на Никарагуа.
Най-новата жертва е вождът от общността Ятама Марио Леманс. Стотици индианци са се събрали в град Пуерто Кабесас за неговото погребение.
ДОБРА НОВИНА: Няма българи на прокълнатия кораб с хантавирус
11104
на 08.05.2026
Най-дългото слънчево затъмнение на века ще настъпи през 2027 година
19022
на 02.05.2026
Жена роди по време на полет на 10 000 метра височина
20415
на 02.05.2026
Над 20 деца отвлечени в Нигерия
8007
на 28.04.2026


