BG EN

Най-малко 12 души са ранени при стрелба в заведение в Торонто

Америка

Най-малко 12 души са ранени при стрелба в заведение в Торонто

15659
на 08.03.2025
Най-малко 12 души са ранени при стрелба в заведение в Торонто
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-малко 12 души са ранени при стрелба в заведение в Торонто, а заподозреният остава на свобода, съобщиха от полицията за "Ройтерс".

препоръчано

Четирима пострадали са с наранявания, които не застрашават живота им, а степента на нараняванията на останалите не е известна, съобщи полицията в публикация в X, в която не се описва заподозреният.

"Дълбоко съм разтревожена от съобщенията за стрелба в заведение в Скарбъро", написа кметът на Торонто Оливия Чоу в X.

Тя добави, че началникът на полицията я е уверил, че "всички необходими ресурси са били използвани".

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК