ГОРЕЩО
Журналистът Виктор Блъсков: Йотова още през 2014 г. обясняваше колко сбъркана е системата за миграцията и беше напълно права
Съсипаха ПП и ДБ след изцепката на Козилата Ерато за Гюров: Мирише на случая с Лозан Панов от 2021 година
МРЕЖАТА ГРЪМНА: Това е един от най-големите мошеници в съвременната ни история
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
Африка
Най-малко 19 са загинали при терористично нападение над ресторант в Сомалия
2834
на 22.01.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Петима терористи от ислямистката групировка „Аш Шебаб“ са убили 19 души в ресторант в сомалийската столица Могадишу. Те първо са хвърлили бомба в него, а след това са открили стрелба вътре в него, предаде AФП.
препоръчано
„Избили са почти 20 души, в това число и жени, и деца“, съобщи полицейският офицер Мохамед Абдирахман, описвайки нападението като „варварска и брутална атака срещу невинни цивилни“. След експлозията терористите са проникнали в ресторанта, откривайки стрелба.
„Аш Шебаб“ пое отговорност за нападението. Четирима от нападателите са загинали по време на атаката, а пети е бил пленен.
Атентат с кола бомба в Сомалия, има убити
3643
на 22.01.2016


