BG EN

Най-малко 26 загинали в резултат на свлачища в централната част на Филипините

СВЕТЪТ ДНЕС

Най-малко 26 загинали в резултат на свлачища в централната част на Филипините

5959
на 17.12.2017
Най-малко 26 загинали в резултат на свлачища в централната част на Филипините
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-малко 26 души са загинали в резултат на свлачища в централната част на Филипините, съобщава Франс Прес, като се позовава на информация на местните власти.

препоръчано

CNN Philippines уточнява, че свлачищата във Филипините са били причинени от приближаващата територията на страната тропическа буря „Кай Тай“.

По данни на телевизионния канал заради стихията вече са евакуирани над 90 000 души.

Превод и редакция: ПИК

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК