ГОРЕЩО
ТАНТО ЗА КУКУРИГУ: Вижте какъв пост е бил предложен на Гюров срещу чистката в МВР
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-малко двама души са убити, а множество са ранени при избухването на бомба в близост до храм в центъра на Банкок, съобщава AFP.
препоръчано
По думите на репортер, присъстващ на мястото на събитието по улицата край светилището „Ераван“ в района „Чидлом“ в тайландската столица има разпръснати части от човешки тела.
„Мога да потвърдя, че това беше бомба. Не знаем все още от какъв тъп, извършваме проверка“, заяви говорителят на тайландската полиция генерал-лейтеннат Правут Тавонсири.
Турция отваря нов митнически пункт на границата с България
2155
преди 10 минути
Австралия мобилизира армията за справяне с водното бедствие
2749
преди 30 минути
Откриха българска следа в кървав трилър с разчленено тяло на Халкидики
10347
преди 2 часа


