BG EN

Най-малко трима загинали при изпускане на метан в мина в Казахстан

СВЕТЪТ ДНЕС

Най-малко трима загинали при изпускане на метан в мина в Казахстан

8287
на 31.08.2017
Най-малко трима загинали при изпускане на метан в мина в Казахстан
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-малко трима души са загинали при изпускане на метан в мина в Карагандинска област на Казахстан, съобщава РИА Новости, като се позовава на официалния представител на комитета за извънредни ситуации към министерството на вътрешните работи на Казахстан Руслан Иманкулов.

препоръчано

„На 31 август около 04:00 часа сутринта в град Шахтинск, Карагандинска област, в шахта, носеща името „Казахстанская“, принадлежаща на „Арселор Миттал Темиртау“ се е стигнало до внезапно изпускане на метан. В шахтата е имало по предварителни данни 136 човека. На аварийния участък са останали четирима души“, заявява Иманкулов.

Той добавя,  че според предварителни данни „трима човека, които не показват признаци на живот“, са били открити от работници в шахтата.

Превод и редакция: ПИК

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 118
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК