BG EN

Най-обилно вали в Карнобат – 17л/кв. метър

Региони

Най-обилно вали в Карнобат – 17л/кв. метър

4852
на 28.11.2015
Най-обилно вали в Карнобат – 17л/кв. метър
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-голямо количество паднали валежи през изминалото денонощие е отчетено в Карнобат- 17 л/кв.м, съобщи Радио „Фокус”- Бургас по данни от Метеорологичната станция.
В Несебър падналите валежи са 15 л/кв.м, следван от с.Тръстиково- 14 л/кв.м, с.Дъскотна- 11 л/кв.м, с.Граматиково-10 л/кв.м. Няма данни за наводнения в Бургаска област.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Съдебната система и борбата с цените на фокус в парламента днес. Приеха оставките на трима депутати от ПБ (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Съдебната система и борбата с цените на фокус в парламента днес. Приеха оставките на трима депутати от ПБ (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 33
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК