ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК: Колтуклиева ИСКА СПЕШЕН ОТГОВОР от Дечев за среднощния гастрол на Демерджиев в ГДНП
МОР ПО ЧЕРНОМОРИЕТО! 9 делфина и над 300 буревестници са открити мъртви
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Ученичка се самоуби в Пловдив - причините са неизвестни
МЪЛНИЯ В ПИК! Изборите са опорочени след среднощната оперативка на Демерджиев в ГДНП. Кабинетът "Гюров" се провали - да подава оставка (ВИДЕО)
ИДВА ЛИ КРАЯТ! Тръмп обмисля "постепенно ограничаване" на операцията в Близкия изток
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-сетне започва работа по укрепването на пътя Асеновград – Лясково.
препоръчано
Селото, както и Яврово и Добралък, бяха откъснати от света с месеци, а обходният маршрут бе с пъти по-дълъг и достъпен само за високопроходими коли. На 2 юли инициативен комитет от Яврово организира протест в отбивката на пътя, а хората заявиха, че държавата по никакъв начин не се интересува от тях. 1 300 000 лева са отпуснати за ремонт на пътя, който опасно е пропаднал на две места.
Общо пет свлачища има по него, с тези средства ще се укрепят две от тях, а необходимата сума за цялостен ремонт е 2 млн. По пътя сега ще може да се минава, макар и по-трудно. Ремонтът започва до дни.
свързани новини
Ограничава се движението на камиони над 20 тона по пътя Благоевград-Кулата
5642
на 12.08.2015


