BG EN

Наквасен шофьор се натресе в крайпътно дърво

ЧАС ПИК

Наквасен шофьор се натресе в крайпътно дърво

3282
на 26.05.2015
Наквасен шофьор се натресе в крайпътно дърво
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

24-годишен мъж загубил управление на автомобила си и се блъснал в крайпътно дърво по пътя Върбяне-Плиска малко след 05:30 часа вчера, информират от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи - Шумен, предаде Дарик.

На място е изпратен полицейски екип. Установено било, че водачът, който управлявал Опел “Вектра“ с търговищка регистрация, загубил управление над автомобила и се блъснал в дървото. Тестът с дрегер отчел 1,25 промила алкохол в издишания въздух. Мъжът от село Избул е дал кръвна проба за анализ. Образувано е бързо производство.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК