BG EN

Налагат зверски мерки за сигурност след атентата във Волгоград

ЧАС ПИК

Налагат зверски мерки за сигурност след атентата във Волгоград

3460
на 22.10.2013
Налагат зверски мерки за сигурност след атентата във Волгоград
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Зверски мерки за сигурност се налагат след самоубийственият атентат във Волгоград, когато жена камикадзе се взриви в автобус. Ранените са 40. Осем са загиналите.

препоръчано

Всички служители, заети в обществения транспорт, се инструктират за неотложни действия в случай на подозрителни лица или предмети, съобщава "Московский комсомолец".

Всички автобуси и маршрутни таксита са подлагани на щателни проверки преди да се отправят по маршрута си, както и на крайните им спирки. Освен това шофьорите ще напомнят на пътниците чрез високоговорителя, че трябва проявяват бдителност. 

На автогарите и други обекти от транспортната инфраструктура във Волгоградския регион работят кинолози, в града е засилено полицейското присъствие. 

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК