ГОРЕЩО
Проф. Михаил Константинов: Само 1-2% от хората в Европа гласуват с машини. Те ли са идиоти, ние ли сме идиотите?
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
Проф. Пламен Киров разкри КОЙ Е ВИНОВЕН за политическата криза: Попитайте Христо Иванов и групичката около него. Всичко може да очакваме от Радев
ПРОЛЕТЕН ДЕКЕМВРИ! Слънчево в цялата страна, температурите ще достигнат до 12 градуса
Проф. Румяна Коларова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ - ето как ГЕРБ са обърнали ситуацията с оставката на кабинета в своя полза
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Фернандо Алонсо с Макларън бе наказан да стартира с 35 места назад в Гран При на Русия на пистата в Сочи. Това на практика означава, че испанецът ще бъде последен на стартовата решетка независимо от резултата от квалификацията му.
Първоначално Алонсо бе наказан да стартира с 25 места по-назад от позицията, която спечели в квалификацията, заради нерегламентирана смяна на силова установка на болида му.
След това от Международната автомобилна федерация го наказаха с още 10 места. Фернандо Алонсо постигна силни резултати във втората свободна тренировка, но състезанието се очертава поредното предизвикателство за испанеца.
препоръчано
свързани новини
Фелипе Маса най-бърз в дъжда на "Сочи"
9579
на 09.10.2015
Зографски с 14-о място на голямата шанца в Клингентал
9129
преди 20 часа
Мегазвездата в кеча Джон Сина официално се оттегли
12252
на 14.12.2025
Защо Кобрата не успя да опази световната титла?
38932
на 13.12.2025


