BG EN

Намалиха присъдата на грък, блудствал с малолетна на гробището в Перник

ЧАС ПИК

Намалиха присъдата на грък, блудствал с малолетна на гробището в Перник

4271
на 14.09.2015
Намалиха присъдата на грък, блудствал с малолетна на гробището в Перник
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Грък, блудствал с 12-годишно момиче в Перник ще лежи с две години по-малко в затвора, след като Апелативния съд намали присъдата му от 8 на 6 години зад решетките, пише Zapernik.com.

препоръчано

Василис Панайотис е осъден за блудство с 12-годишно момиче. Драмата се разигра през месец ноември 2013 г. в пернишкия квартал Църква, където похотливия грък нападнал момичето. За щастие детето успяло да избяга и не се стигнало до по-нататъшно издевателство.

Според Апелативния съд престъплението не е извършено при условия на опасен рецидив, както бе първоначално оповестено в присъдата. Именно това намалява с две години накзанието.

Василис Панайотис и друг път е лежал в затвора за изнасилване.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК