ГОРЕЩО
Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ДПС-НОВО НАЧАЛО внася пакет спешни мерки за транспортния бранш заради кризата с горивата (ВИДЕО)
НОВА ПЕРЕ НАЙ-ДОБРЕ: Как телевизията на ППДБ накисна Теди Еврото с главата надолу и сега ще гледа безучастно, докато се дави
ГОРЕЩО: Стана ясно защо Христо Иванов довтаса предизборно от Брюксел - изтипосаха го с мазно турско кафе (СНИМКИ)
Енергийният експерт Явор Куюмджиев: Имаме резерви за около две седмици от суров нефт и нямаме влияние върху цените на горивата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Болничните легла за активно лечение ще бъдат намалени с 3555 след месец април. Сега те са 38 000.
препоръчано
Няма да бъдат закривани, а ще бъдат преобразувани в такива за долекуване и подължаващо лечение.Това съобщи здравният министър д-р Петър Москов по време на дискусия по актуални проблеми на здравеопазването, която се проведе в Народното събрание, цитиран от „Монитор”.
Така, всяка болница ще разполага с около 10 места за лечение на хора, прекарали инсулт, например, които сега след изписването няма къде да отидат и някой от семейството им трябва да напусне работа или да излезе в продължителен отпуск, за да се грижи за тях, докато те се възстановят.
свързани новини
Таня Андреева: Няма да се реже броят на болничните легла
5635
на 19.11.2013


