ГОРЕЩО
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Незаконно притежавани боеприпаси иззеха полицаи от имота на 38-годишния габровец, който бе задържан за кражби на автомобили, информираха от пресцентъра на полицията, пише gabrovonews.bg.
препоръчано
Претърсването бе извършено в рамките на проведената специализирана операция по противодействие на кражбите на МПС в региона.
В имота му край с. Мичковци и в лек автомобил “БМВ”, който бил паркиран там, органите на реда намерили 27 патрона с различен калибър, за които габровецът не представил съответното разрешително.
Боеприпасите са иззети. По случая е започнато досъдебно производство по чл. 339, ал. 1 от НК.
Закопчаха мъж, опитал да погълне дрога пред полицаи в Етрополе
6106
преди 9 часа
Пироман запали къщата на възрастна жена с коктейл "Молотов"
8074
преди 9 часа
Заловиха апаш, пребил мъж за 20 лева на автобусна спирка
7730
преди 10 часа


