ГОРЕЩО
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури (НА ЖИВО)
САЩ обещаха защита на България срещу Иран
СЛЕД ЗЕЛЕНАТА СВЕТЛИНА ЗА "БЕЗМЕР": Шефът на Комисията по отбрана: Заплаха за България в тази ситуация няма
ЗАВРЪЩАНЕ: Избраха Пламен Тончев за шеф на ДАНС
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС с разкрития за имотните далавери на Демерджиев - вътрешният министър ударно изкупувал земеделски земи за жълти стотинки (ВИДЕО/ГРАФИКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Преустановява се издирването на 15-годишната Магдалина Ангелова, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция (ОД) на МВР в Шумен.
препоръчано
При извършените действия от криминалисти на Районно управление – Шумен и колегите им в други областни дирекции, Магдалина Ангелова е установена жива и здрава, добавиха от полицията.
Към момента тя се намира на територията на друга областна дирекция, близките ѝ са уведомени. Ще им бъде предадена днес, допълниха от ОД на МВР в Шумен.
Както БТА съобщи на 16 октомври, Ася Йорданова, говорител на Областната дирекция (ОД) на МВР в Шумен, обяви, че полицията издирва по молба на близките ѝ Магдалина Данчева Ангелова на 15 години от Шумен.
свързани новини
Полицията в Кюстендил откри издирвана жена
29185
на 27.06.2025
Тийнейджъри пострадаха при инциденти с тротинетки в Плевенско
5017
преди 1 часа
Остават тлеещи огнища след пожара в Пирин
4162
преди 3 часа
И ДНЕС ЧЕРНА ВЕСТ: Жена загина при катастрофа край Владая (ВИДЕО)
39214
преди 3 часа
Моторист загина при катастрофа в Хасково
6481
преди 4 часа


