BG EN

Намериха съмнителни пакети пред сградата на правителството в Белград

СВЕТЪТ ДНЕС

Намериха съмнителни пакети пред сградата на правителството в Белград

1779
на 23.03.2015
Намериха съмнителни пакети пред сградата на правителството в Белград
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Съмнителни пакети били открити тази сутрин пред сградата на правителството в Белград, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на електронното издание на сръбския вестник Blic.

препоръчано

Пакетите били открити в 7:30 часа /местно време/. Единият пакет бил сложен пред входа на правителството на ул. „Кнез Милош“, а другият пред сградата на министерството на културата.

След проверка полицията е установила, че в кутията няма експлозив. Телевизия Пинк по-рано е съобщила, че подобни пакети имало и пред редица министерства, както и пред сградата на Народната банка на Сърбия. Според телевизията в кутиите имало животински изпражнения, но от МВР не са могли да потвърдят информацията. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК