ГОРЕЩО
АВТОБОМБА: Мощен циклон от изток отвява конкуренцията на българския автопазар (СНИМКИ)
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
Любослав Пенев се прибра в България
Диана Дамянова пита: Ще каже ли Радев нещо на тема Боташ, че иначе малко неудобно се получава...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Откриха телата на шестима от екипажа на разбилия се край Кавала самолет. Издирват се още две. Няма радиоактивни отпадъци на мястото на катастрофата, предаде Би Ти Ви.
препоръчано
Украинският товарен самолет с осем души на борда се разби край Кавала, Гърция, малко преди полунощ в събота. Според местни медии машината е превозвала 12 тона опасни материали.
Товарният самолет Ан-12, собственост на украинска компания, е извършвал полет от Сърбия за Йордания.
Пилотът предупредил за проблем в единия двигател и поискал аварийно кацане на летището в Кавала. Малко след това обаче връзката прекъснала.


