ГОРЕЩО
Прокуратурата с нови подробности за разследването за "Хемус", има обвиняеми
Българската асоциация по рециклиране: Поредното сриване на продуктовите такси обслужва чужди лобистки интереси и ще струва 400–600 млн. евро от бюджета глоби към Европейската комисия
Удобно и сигурно банкиране за пенсионерите със сметка от Fibank
САЩ и Швеция ни отрязаха за изтребители втора ръка - военният министър разкри единствената опция пред България
ИНТРИГА преди президентската битка: Кой може да стигне до балотаж - "изскочи" ново име за вице на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сигнал за намерен труп на жена в кв.“Ботунец“ е подаден в полицията малко след 9.30 часа днес, съобщиха от пресцентъра на МВР Изпратеният на място полицейски екип установил самоличността на починалата – 47 - годишна жена.
препоръчано
След проведени незабавни заградителни действия бил задържан заподозрян за тежкото престъпление. Трупът е изпратен за аутопсия. Образувано е досъдебно производство. Работата по случая продължава.
ВАЖНО! София остава без топла вода, започват ремонти по мрежата
2378
преди 9 минути
Още трима са задържани за убийството на Георги Кузев на Младежкия хълм в Пловдив
5910
преди 17 минути
ТРЕВОГА! Още три дрона изплуваха край плажовете по Черно море
3674
преди 22 минути
Ето ВСИЧКО, което реши кабинетът "Радев" на заседанието си днес
3787
преди 25 минути


