ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария
ПИК TV! Адвокат Мария Петрова с остър коментар: Министрите на здравеопазването са все повече сламени човеци (ОБНОВЕНА)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Психологът д-р Ирена Соколова с експертен анализ - каква е психологията на тълпата и на поколението "Джен Зи": Поколенията са наречени със съответните имена заради родителската безпомощност (ВИДЕО)
СДС С ГНЕВНА ПОЗИЦИЯ: Прокремълският слугинаж в страната ни се бие до "последната капка кръв" срещу пълната ни евроинтеграция
Проф. Михаил Константинов срещу пърформансите в НС: Не отговарят на европейските стандарти
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
17-годишен тийнейджър от с. Равна гора е намушкал с нож в гърдите 18-годишен бургазлия, съобщиха от Областната дирекция на МВР.
препоръчано
Пострадалият е с две счупени ребра и прободна рана със засегнат бял дроб. Направена му е операция и е настанен за лечение в Първа хирургия на МБАЛ-Бургас.
Инцидентът е станал вчера до стадиона в кв. "Долно Езерово" . Нападателят е задържан за срок от 24 часа в Дома за временно настаняване на малолетни и непълнолетни, като срещу него е образувано досъдебно производство за опит за убийство.
Мъж на 43 години е арестуван за грабеж в Хасково
517
преди 3 минути
Спипаха над 17 кг марихуана в Любимец
3986
преди 1 часа
В Търново заловиха мъж, издирван от властите във Франция
6241
преди 2 часа


