ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Момче на 16 години е било намушкано в пловдивския квартал "Кючук Париж". Това съобщи жена в социалните мрежи. По думите й случката се разиграла на кръстовището между ул. "Димитър Талев" и бул. "Никола Вапцаров". Детето било намушкано без причина, след което уведомило полицията, пише пловдивчанката.
Ето и нейния пост в социалните мрежи:
"Може ли някой да се сети за една публикация за един човек на около 40 г., който намушкваше хора с нож и бягаше? Приличал е на клошар, става въпрос за едно дете на 16 г., което вчера е било намушкано с нож от въпросния човек, без никаква вина, докато е чакало да пресича."
От думите й се разбира, че намушкването е станало към 19 часа на 1 ноември. Извършителят избягал. Няма официална информация от полицията за случилото се и дали въоръженият с нож в бил заловен, обобщава "Марица".


