BG EN

НАП погва обменните бюра и финансовите къщи

ЧАС ПИК

НАП погва обменните бюра и финансовите къщи

9397
на 30.06.2014
НАП погва обменните бюра и финансовите къщи
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Екипи на НАП започват масови проверки на обменни бюра и финансови къщи, които извършват обмяна на валута. Проверките ще обхванат всички населени места, включително Черноморското крайбрежие.

препоръчано

Поводите за засиления контрол са навлизането в активния летен сезон и сигнали от граждани за сделки с валута по неразрешени от законодателството курсове. По действащата нормативна уредба обменните бюра могат да търгуват валута по курс, различаващ се с не повече от 5% от фиксинга на Българската народна банка за деня.

От НАП припомнят, че за всяка сделка по обмяна на валута трябва да се издава документ.  Сигнали за нарушения при обмяната на валута могат да се подават на цената на градски разговор на телефон или чрез електронна поща [email protected].

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с горещ коментар трябва ли Йотова да смени Гюров (НА ЖИВО) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с горещ коментар трябва ли Йотова да смени Гюров (НА ЖИВО)
ново
Днес: 54
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК