BG EN

Нападател на Левски остава на "Герена" поне до края на сезона

Футбол

Нападател на Левски остава на "Герена" поне до края на сезона

7957
на 01.05.2021
Нападател на Левски остава на Герена поне до края на сезона
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нападателят Билал Бари със сигурност остава в Левски поне до края на сезона, информира "Тема Спорт". Вчера се появиха информации, че футболистът напуска, но това не е така. Към момента 23-годишният мароканец няма намерение да си тръгва, както сториха някои други от чужденците в отбора.

препоръчано

Бари бе привлечен през зимата от Монтана с идеята да замести Найджъл Робърта. Той обаче се представя много под очакванията до момента, като все още няма гол в официален мач. Към момента стрелецът има 9 двубоя в efbet Лига и 1 за Купата на България със синята фланелка.

Бари е решил да види как ще се развие ситуацията в клуба до края на първенството, след което ще реши какво да прави. Той все още не е взимал заплата, откакто е дошъл в Левски. За него "сините" платиха 50 хиляди на Монтана.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК