BG EN

Нападателят от Манхатън е имал бележки, в които се заклева във вярност на „Ислямска държава“

Америка

Нападателят от Манхатън е имал бележки, в които се заклева във вярност на „Ислямска държава“

9966
на 01.11.2017
Нападателят от Манхатън е имал бележки, в които се заклева във вярност на „Ислямска държава“
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нападателят, който уби осем души и рани още 11 в Манхатън, е имал бележки, в които се заклева във вярност на терористичната групировка „Ислямска държава“. Това са съобщили за FOX news местните власти.

препоръчано

Станало е ясно, че 29-годишният Сайфуло Саипов, който е крещял „Аллах Акбар“, преди да бъде ранен и арестуван от полицията, е имал зелена карта и разрешение да живее във Флорида, въпреки че както изглежда домът му се е намирал в Ню Джърси. 

Записките му, в които се заклева във вярност на „Ислямска държава“ са намерени близо до пикапа, с който нападателят блъсна училищен автобус. В превозното средство са открити съюо така и изображения на флага на терористичната организация. 

 

 

 

Фокус

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 39
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК