BG EN

Нападението срещу полицай на летището в Мичиган се разглежда от ФБР като терористичен акт

СВЕТЪТ ДНЕС

Нападението срещу полицай на летището в Мичиган се разглежда от ФБР като терористичен акт

4965
на 22.06.2017
Нападението срещу полицай на летището в Мичиган се разглежда от ФБР като терористичен акт
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

От Федералното бюро за разследване обявиха, че разследват нападението с нож срещу полицай на международното летище във Флинт, Мичиган, предава AFP, цитирано от Фокус.

препоръчано

От агенцията твърдят, че това може да е „терористичен акт“.

Заподозреният, който е арестуван, е канадски гражданин на 50 годишна възраст, на име Амор Фтухи.

Властите провеждат съвместна операция в Канада и САЩ след нападението с нож на международното летище във Флинт.

Нападателят Фтухи е описан от полицията като човек „дълбоко мразещ САЩ“.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК