ГОРЕЩО
ГЪРМИ СТРАШЕН СКАНДАЛ! Крум Зарков забрани на депутатите от БСП да искат изслушване на министър и шефове на агенции заради кризата с горивата. Ортакът му в далаверите Кирил Добрев потрива ръце
Председателят на БАТА: Българите в чужбина не могат да се приберат заради хаоса в институциите
Георги Марков с ГРЪМОВНА новина пред ПИК: Зеленски поиска убийството на Виктор Орбан
Делян Пеевски: Сезирам прокуратурата за Теодора Георгиева - това е активно мероприятие на ППДБ
ГОРЕЩО ПИТАНЕ в ПИК TV! Тошко Йорданов: Има ли бързо производство срещу съветничка на Иван Христанов, задържана с амфетамини
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нападението срещу туристи в популярния курорт на Червено море – Хургада, е извършено по заповед на близкоизточната радикална групировка „Ислямска държава“, съобщава франкфуртер алемайне цайтунг, цитирано от Фокус.
препоръчано
Съгласно данни, разпространени в медиите, нападателят е бил в контакт в интернет с членове на групировката, които са дали нареждане да бъдат атакувани чужденци, твърдят силите за сигурност на Кайро. Предполага се, че извършителят е студент от северната част на Египет, но към момента няма официално потвърждение на информацията. Той е арестуван и отведен от властите за разпит.
В резултат на нападението в северноафриканската страна е въведено извънредно положение.
свързани новини
Германските власти потвърдиха гибелта на съгражданите си, убити в Египет
9897
на 15.07.2017
Азербайджан изтегля дипломатическия си персонал от Иран
4717
преди 1 часа
Пак посегнаха на българския културен клуб "Иван Михайлов" в Битоля
3894
преди 2 часа
Ирански командири се крият под женски дрехи, за да не ги убият
8358
преди 2 часа


