Наполи надигна глава и разби Лацио в Рим

4665
на 03.12.2013

Наполи се вдина след 3 поредни загуби и победи Лацио с 4:2 като гост в последен мач от 14-ия кръг на Серия “А” на Италия. Срещата на “Олимпико” премина при почти пълно надмощие на южняците. С този успех тимът на Рафа Бенитес събра 31 точки и намали преднината на лидерите Ювентус (37) и Рома (34).

Гонсало Игуаин откри за гостите в 24-ата минута, след като се възползва от асистенция на Инлер. Халфът на Наполи Валон Бехрами обаче изравни резултата с автогол секунди по-късно. Доминацията на южняците придължи и след почивката. В 50-ата минута Горан Пандев простреля вратаря на домакините Федерико Маркети за 1:2.

Македонецът после пък асистира на Игуаин за третото попадение, което реши всичко в 72-ата минута. Силите на "орлите" стигнаха само за това да направят поражението си малко по-почетно. В 88-ата минута остана време за резервата Балде Кейта да намали на 2:3. В последните секунди на мача Хосе Кайехон довърши Лацио с четвърти гол и фиксира крайното 2:4.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите
Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО) Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО)