Наполи с девета победа от началото на сезона в шампионата на Италия

8032
на 26.10.2017

Отборът на Наполи постигна деветата си победа от началото на сезона в италианската Серия „А“.

В мач от междинния, 10-и кръг на първенството на Италия по футбол Наполи победи като гост Дженоа с 3:2.

С гол на Адел Таарбат в 4-ата минута домакините поведоха в резултата.

Дрис Мертенс в 14-ата и 30-ата минута направи резултата 2:1 за гостите от Неапол. Ервин Зуканович в 60-ата минута си вкара автогол, с който гостите доведоха резултата до 3:1 в своя полза. Крайното 2:3 оформи Армандо Изо в 76-ата минута.

Наполи остава без загубен мач от началото на кампанията, като е лидер в класирането с две точки пред Интер. Тимът от Милано също е без загуба.

Дженоа регистрира шестата си загуба в кампанията, като е на 16-а позиция.