BG EN

Направо на плажа Хайди Клум интимничи с новата си изгора

Шоу свят

Направо на плажа Хайди Клум интимничи с новата си изгора

13151
на 05.08.2015
Направо на плажа Хайди Клум интимничи с новата си изгора
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Супермоделката Хайди Клум, 42 г. вече не крие страстната си връзка с новото си 29-годишно гадже Вито Шнабел. Това са установили папараците на италианския остров Сардиния, където двойката (на снимката) събира тен и завистливите погледи на околните, а и отбеляза ЧРД на Шнабел.

препоръчано

Хайди изобщо не криеше страстта си на публично място. Тя се прегръщаше с новата си изгора, глезеше се, целуваше се и се хвърляше в обятията му направо на плажа. По едно време тя остана по монокини, нахвърли се върху лежащата си "половинка" и се отдаде на страстни целувки и милувки.

Освен това присъстващите пък можаха да се нагледат на дългите й крака и потресаващо стройна фигура - сякаш току що е слязла от подиума. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК