BG EN

НАПРЕЖЕНИЕ: Меган Маркъл ревнува Хари от вталилата се Адел

ГАЛЕРИЯ ШОУ

НАПРЕЖЕНИЕ: Меган Маркъл ревнува Хари от вталилата се Адел

42174
на 09.06.2020
НАПРЕЖЕНИЕ: Меган Маркъл ревнува Хари от вталилата се Адел
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Откакто живеят в Бевърли Хилс принц Хари и Меган Маркъл доста се сближиха с певицата Адел, която живее на десетина минути от имението им. То им бе любезно предоставено от холивудския актьор и продуцент Тайлър Пери.

32-годишната певица често гостува на 35-годишния Хари и 38-годишната Меган, съобщава "Мирър". По информация на изданието, Адел дори препоръчала училището на своя син на съпрузите като подходящо за малкия Арчи. Тя също така им разяснила кои са тайните местенца в околностите, където херцозите на Съсекс биха могли да се разхождат без притеснения от папараци, заради които те си наеха скъпа охрана.

Но се оказва, че колкото повече се сближава с тях Адел, толкова повече расте недоволството на Меган Маркъл, отбелязва изданието.

Източник разказал, че принц Хари изпитвал приятелски чувства към Адел. Той обичал да общува с нея и да се отпусне в компанията ѝ с няколко алкохолни напитки, обсъждайки трудния за него живот в Лос Анджелис, далеч от неговите близки.

Меган от своя страна  недоволствала, че направила всичко възможно съпругът ѝ да води изключително здравословен начин на живот, включително да стане вегетарианец, но вместо това, както потвърждава изданието "Women's Day", той върнал приема на алкохол във всекидневието си.

Източникът добавил пред изданието: "Хари и Адел се разбират чудесно помежду си и той се превръща в себе си. Те имат сходно чувство за хумор, характерно само за британците". Анонимни източници смятат, че отслабналата и разхубавила се Адел е повод Меган да ревнува, но дали това е истина, трудно може да се докаже, пише "Тялото".

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО) САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ново
Днес: 44
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК