BG EN

НАПРЕЖЕНИЕ: Разкриха бой на тренировка в Манчестър Юн

Топ новина

НАПРЕЖЕНИЕ: Разкриха бой на тренировка в Манчестър Юн

8426
на 15.05.2022
НАПРЕЖЕНИЕ: Разкриха бой на тренировка в Манчестър Юн
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пропадането на Манчестър Юнайтед този сезон продължава със страшна сила. На Острова разкриха, че двама футболисти от първия отбор са се опитали да се сбият по време на тренировка в базата на тима в Карингтън в четвъртък. Само бързата намеса на съотборниците им е предотвратила голям скандал, пише "Сън".

препоръчано

Мениджърът на тима Ралф Рангник пък е бил принуден да прекрати тренировката преждевременно и да прибере футболистите в съблекалнята, предава за екшъна "Гонг".
 
След загубата с 0:4 от Брайтън миналата седмица "червените дяволи" получиха четири дни почивка, но явно и това не ги е успокоило.

Манчестър Юнайтед все още има шансове да се пребори за място в Лигата на конференциите.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 63
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК