BG EN

Напушен бандит обра магазин и опипа млада кака

Крими

Напушен бандит обра магазин и опипа млада кака

13391
на 14.07.2016
Напушен бандит обра магазин и опипа млада кака
Автор:   ПИК

20-годишният Тодор чака присъдата си в затвора

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Районна прокуратура-Пловдив внесе в съда обвинителен акт срещу 20-годишния пловдивчанин Тодор Г. Младежът ще бъде съден за грабеж на магазин и опит за изнасилване.

препоръчано

 На 4-ти март тази година Тошко бил със свой приятел на Младежкия хълм, където двамата блажено пушили марихуана. Аверът му, чието име Тодор не разкрива, предложил да извършат обир на магазин в Пловдив, а нашият герой веднага се съгласил. Тайнственият приятел въоръжил Тошко с пистолет и го оставил да пази на вратата, а той самият грабнал един нож и около 19 ч. влетял в магазина за алкохол и цигари на ул. „Михалаки Георгиев“.

 Когато маскираните апаши нахлули в обекта, продавачката тъкмо брояла парите от дневния оборот. Докато Тошко пазел отвън, напушеният му авер демонстративно сложил на тезгяха ръката си, в която държал ножа, а с другата ударил жената в главата. Той отнел кутията с пари. Пострадалата се опитала да я издърпа, но не успяла. Двамата апаши избягали и се качили на автобус до центъра, където си разделили плячката – общо 394 лева. Тодор взел 100 лева, а приятелят му останалите.

 4 дни по-късно, в ранните часове на 8-ми март, малко преди 7 часа, Тошко се разхождал възбуден под жп надлеза на Коматевско шосе, пише Марица.бг  Пред него вървяла 22-годишна жена, която отивала на работа. Той се приближил към нея и започнал да я опипва. Късметът му обаче не излязъл – мадамата успяла да го отблъсне и избягала, а след това се обадила и на 112. Малко по-късно ченгетата задържали Тодор в района на автогарата.

 

В момента Тошко чака присъдатата си в затвора в Пловдив.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК